Чаплинська районна рада Херсонської області

Офіційний сайт

Get Adobe Flash player
joomla

Депутати

Депутати

депутати

Чаплинської районної ради VII скликання (13.06.2017)

Прізвище, власне ім’я (усі власні імена)

та по батькові (за наявності)

обраного депутата

Освіта

Партійність

Місце роботи (заняття)

Назва  місцевої організації політичної партії,

від якої обрано депутата

1. Барабаш Андрій Васильович

Професійно-технічна

Позапартійний

 

ПП

«УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП»

2. Бачуріна Світлана Олександрівна

Загально-середня

Позапартійна

Магазин

ОРГАНІЗАЦІЯ ПП «СОЮЗ ЛІВИХ СИЛ»

3.Бериславський Володимир Миколайович

Вища

Член ПП

«Опозиційний блок»

Чаплинська

районна рада

ОРГАНІЗАЦІЯ ПП «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК»

4. Брагінець Ігор Васильович

Вища

Член ПП «Українське об’єднання патріотів-Укроп»

Приватне сільськогосподарське підприємство «Альфа-Агро»

ПП

«УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП»

5. Бурейко Олександр Альбертович

Вища

Позапартійний

Чаплинська

районна рада

ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ ЗЕЛЕНИХ УКРАЇНИ

6. Варава Олександр Іванович

Вища

Позапартійний

Чаплинська

районна лікарня

ОРГАНІЗАЦІЯ ПП «ПАРТІЯ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ»

7. Віжічанін Віталій Анатолійович

Вища

Позапартійний

Преображенська загальноосвітня школа

I-IIІ ступенів

ОРГАНІЗАЦІЯ ПП «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК»

 8. Іванчак Василь Дмитрович

Вища

Позапартійний

Хлібодарівська

загальноосвітня школа

I-IIІ ступенів

ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ ЗЕЛЕНИХ УКРАЇНИ

9. Коваленко Леонід Андрійович

Вища

Член ПП «Українське обєднання патріотів-Укроп»

Приватне сільськогосподарське підприємство «Альфа-Агро»

ПП

«УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП»

10. Кодинський Павло Петрович

Вища

Позапартійний

Держсільгосп інспекція

ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ ЗЕЛЕНИХ УКРАЇНИ

11. Козаченко Наталія Володимирівна

Вища

Член ПП «Блок Петра Порошенка

«Солідарність»

Чаплинська районна лікарня

ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

12. Козачок Олександр Олександрович

Вища

Член ПП

Всеукраїнське обєднення «Батьківщина»

 

ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБЄДНЕННЯ "БАТЬКІВЩИНА"

13. Кліщевський Володимир Олександрович

Вища

Член ПП "Українське обєднання патріотів-Укроп"

  ПП "УКРАЇНСЬКЕ ОБЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ УКРОП"

14. Лабенок Петро Іванович

Професійно-   технічна

Член ПП

«Опозиційний блок»

Фермерське господарство «Лабенок»

ОРГАНІЗАЦІЯ ПП «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК»

15. Лелеко Олег Вікторович

Вища

Член ПП "Опозиційний блок"

Чаплинська районна рада

ПП

"ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК"

16. Лепський Сергій Іванович

Вища

ПП Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

 

ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «БАТЬКІВЩИНА»

17.Мартиновець Микола Микитович

Вища

Член ПП «Блок Петра Порошенка

«Солідарність»

СПРАТ ім. Кірова

ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

18. Мезенцев Євгеній Миколайович

Професійно-технічна

Член ПП «Блок Петра Порошенка

«Солідарність»

СФГ «Строганівське»

ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

19. Паролов Віктор Васильович

 

Позапартійний

 

ОРГАНІЗАЦІЯ ПП «СОЮЗ ЛІВИХ СИЛ»

20. Пастощук Володимир Дмитрович

 

Член ПП "Опозиційний блок"

 

ПП "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК"

21. Поліщук Вадим Миколайович

Вища

Позапартійний

 

ОРГАНІЗАЦІЯ ПП «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК»

22. Райко Дмитро Юрійович

Вища

Позапартійний

ДП «Дослідне господарство «Маркєєво»

ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ «НАШ КРАЙ"

23. Руденко Андрій Вікторович

  Член Всеукраїнське обєднання "Батьківщина"  

ОРГАНІЗАЦІЯ ПП ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА"

24. Самойлов Микола Семенович

Вища

Позапартійний

 

ОРГАНІЗАЦІЯ ПП «ПАРТІЯ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ»

25.Саркісов Валерій Володимирович    Член ПП    "Наш край"            ОРГАНІЗАЦІЯ ПП          "НАШ КРАЙ"

26.Сосна Дмитро Олександрович

 

Член ПП "Союз Лівих Сил"

 

         ОРГАНІЗАЦІЯ ПП            "СОЮЗ ЛІВИХ СИЛ"

27. Спіжов Віталій Вікторович

Вища

Член ПП «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Чаплинська райдержадміністрація

ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

28. Танкевич Ніна Олексіївна

Вища

Позапартійна

 

ОРГАНІЗАЦІЯ ПП «СОЮЗ ЛІВИХ СИЛ»

29. Цибулько Володимир Васильович    Член ПП "Опозиційний блок"    ОРГАНІЗАЦІЯ ПП "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК"
30.Чухало Юрій Анатолійович   Член ПП "Блок Петра Порошенка "Солідарність"   ОРГАНІЗАЦІЯ ПП ПАРТІЇ"БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"СОЛІДАРНІСТЬ"

31. Шонія Ганна Леонідівна

Вища

Член ПП «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Григорівський

ДНЗ «Дзвіночок»

ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

32. Шишкевич Анатолій Леонідович

Загально-середня

Позапартійний

 

ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ ЗЕЛЕНИХ УКРАЇНИ

33. Юхненко Олена Сергіївна

Вища

Позапартійна

 

ОРГАНІЗАЦІЯ ПП «СОЮЗ ЛІВИХ СИЛ»

34. Яковлєв Сейран Андрійович

Не повна вища

Голова ПП «Партія місцевого самоврядування»

ТОВ «ТД» Зоря-Плюс

ОРГАНІЗАЦІЯ ПП «ПАРТІЯ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ»

 

СПИСОК ДЕПУТАТІВ

 Чаплинської районної ради   VІ скликання   (станом на 01.02.2015)

 

СПИСОК ОБРАНИХ ДЕПУТАТІВ

ЧАПЛИНСЬКОЇ    РАЙОННОЇ    РАДИ   ХЕРСОНСЬКОЇ    ОБЛАСТІ

п/п

ПІБ

партійність

Освіта

Місце роботи

Назва місцевої організації, від якої був обраний

1

Аммосов Олег Геннадійович

 

 

 

Член партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

Херсонський держ.аграрний університет, агрономіч.ф-т

Відділ Держкомзему у Чаплинському районі

Заступник начальника відділу-завідувач сектору державного земельного кадастру

партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

2*

Андрієвський Олексій Іванович

Позапартій

ний

1987р. Сімферопольський держуніверситет

Чаплинська ЗОШ №3-Вчитель географії

Партія «Сильна Україна»

3

Артюшенко Володимир Миколайович

Член КПУ

Середня

Вища школа комсомольського активу

Приватний підприємець

КПУ

4

Бериславський Володимир Миколайович

Член Партії регіонів

1998р.Херсонський с/г нститут(інженер-гідротехнік),

1999р. Херсонський аграрний інститут(економіст з обліку і аудиту)

Чаплинська районна державна адміністрація- голова

Партія регіонів

5

Богдан Оксана Сергіївна

позапартійна

2009р. Полтавський ун-т споживчої кооперації(фінанси)

Відділ освіти райдержадміністрації- спеціаліст

Партія «Єдиний Центр»

6

Бондаренко Микола Дмитрович

Член Партії регіонів

1981р. Херсонський педінститут (загальнотехнічні дисципліни та креслення)

директор -Строганівська ЗОШ

Партія регіонів

7

Бондаренко Олександр Іванович

Член партії «Єдиний Центр »

1993р. Львівський торгово-економічний ін.-т

Приватний підприємець

Партія «Єдиний Центр»

8

Бурейко Олександр Альбертович

Член політичної партії «Сильна Україна»

2004р. Київський нац..університет будівництва та архітектури

(інженер-сантехнік з водопостачання та водовідведення)

Чаплинська районна державна адміністрація

Заступник голови з питань промисловості,будівництва та житлово-комунального господарства

Партія «Сильна Україна»

9

Воробйова Наталія Юріївна

позапартійна

1984р. Одеський держпедінститут  (образотворче мистецтво і креслення)

Редакція районної газети «Радянська Таврія»-редактор

КПУ

10

Горкуша Валентина Володимирівна

Член Народної партії

1982р. Житомирський держінститут (біології та хімії0

Скадовська ЗОШ-директор

Народна партія

11

Данченко Світлана Пилипівна

Член КПУ

1977р. Дніпропетровський медін-т

(лікар-педіатр)

Чаплинська районна лікарня- Районний педіатр

КПУ

12

Добровольсь

кий Олександр Федорович

Член КПУ

1969р. Н-Каховський технікум електрифікації,гідромеліорації

(технік-механік)

Чаплинська районна рада ветеранів- Голова районної ради ветеранів

КПУ

13

Дощик Світлана Олександрівна

Член КПУ

1988р. Херсонський пед..ін-т (укр..мова та література)

Надеждівська ЗОШ- вчитель укр..мови та літератури

КПУ

14

Кадимов Фарман Амрайович

Член КПУ

1988р. Ташкентський держін-т (географ)

Балтазарівський дитячий садок- завідувач

КПУ

15

Касьяненко Олександр Павлович

Член Партії регіонів

1984р. Херсонський с/г ін.-т

 (вчений агроном)

Чаплинське управління зрошувальних систем- начальник

Партія регіонів

16

Квятковський Анатолій Вікторович

Член Партії регіонів

1986р. Херсонський пед..ін-т

(вчитель фізики та математики)

Новонаталівська ЗОШ- директор

Партія регіонів

17

Лівінський Валерій Вікторович

Член КПУ

1991р. Одеський електротехнічний ін.-т зв’язку (інженер електрозв’язку)

ВАТ «Чаплинський маслосирзавод»- охоронець

КПУ

18

Лепський Сергій Іванович

Член партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщи

на»

1989р. Київська вища школа міліції

2004р. Національна юридична академія України (юрист-правознавець)

Пенсіонер МВС

партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

19

Лелеко Володимир Петрович

Член Партії регіонів

1975р. Мелітопольський ін.-т сіл/гос-ва (інженер-електрик)

 

пенсіонер

Партія регіонів

20

Мартиновець Микола Микитович

Член Народної партії

1981р. Херсонський с/гін.-т (вчений агроном)

ЗАТ ім..Кірова- голова

Народна партія

21

Мисник Григорій Васильович

Член КПУ

1982р. Харківський індутр-педагогічний технікум (механізація с/г -ва)

Тимчасово не працює

КПУ

22

Михайленко Ольга Дмитрівна

Член КПУ

1983р. Україн. с/г академія

 (інженер-електрик)

Чаплинська районна рада-заступник голови районної ради

КПУ

23

Новак Ірина Миколаївна

Член Народної партії

1998р. Запорізький держ.медич.ін-т (лікувальна справа)

Чаплинська районна лікарня- Заступник головного лікаря

Народна партія

24

Остапенко Олег Павлович

Член Партії регіонів

1990р. Одеський будівельний ін.-т (інженер-будівельник)

Приватний підприємець

Партія регіонів

25

Паролов Віктор Васильович

Член КПУ

1987р. Миколаївський пед..ін-т (фізичне виховання)

Іванівська ЗОШ- вчитель фізкультури

КПУ

26

Подшивайлов Ігор Юрійович

Член Партії регіонів

2005р. Херсон.техніч.університет (магістр з економіки підприємств)

П «Югтрансбуд»- директор

Партія регіонів

27

Поляков Євген Степанович

Член Партії регіонів

1974р. Херсонський педаг. Ін.-т (загальнотехнічні дисципліни і фізики)

Відділ освіти райдержадміністрації- начальник

Партія регіонів

28

Прибатень Володимир Сергійович

Член Народної партії

Освіта середня

Чаплинське управління зрошувальних систем- Начальник дільниці

Народна партія

29

Пуценко Людмила Василівна

позапартійна

 

ХрестівськеКП «Надія»- директор

КПУ

30

Самойлов Микола Семенович

Член Партії регіонів

1977р. Херсонський с/г ін.-т (вчений агроном)

Чаплинська районна рада- голова

Партія регіонів

31

Сафар Олег Алімович

Член КПУ

1985р. Миколаївський педаг.ін-т (історія та правознавство)

Маркеєвська ЗОШ - вчитель

КПУ

32

Сікоза Олексій Васильович

Член Партії регіонів

2007р. Одеська дерд.академія будівництва та архітектури (інженер-будівельник)

ПП «Тандем»- директор

Партія регіонів

33

Степаненко Микола Кирилович

Член Партії регіонів

1977р. Херсонський с/г ін.-т (зооінженер)

Чаплинська районна рада

- Заступник голови

Партія регіонів

34

Солук Світлана Олександрівна

Член КПУ

Середня спеціальна-бухгалтер

пенсіонер

КПУ

35

Танкевич Ніна Олексіївна

Член КПУ

1977р. Криворізький педаг.ін-т

 (біологія та хімія)

пенсіонер

КПУ

36

Чівалюк Олександр Олександрович

Член КПУ

Хабаровська вища партійна школа при ЦК КПРС

пенсіонер

КПУ

37

Шонія Едуард Борисович

Член Партії регіонів

1994р. Кримський с/г ін.-т

 (вчений агроном)

ТОВ «Вішва Ананда»- Завідуючий зерноскладом

Партія регіонів

38

Штанько Віталій Миколайович

Член Партії регіонів

2010р. Миколаївський ун-т (економіка підприємства)

СФГ «Вікторія-Асканія»- голова

Партія регіонів

39

Штельмах Віктор Леонідович

Член КПУ

1986р. Херсонський педаг.іІн.-т (біологія та основи с/гос-ва)

Долинська ЗОШ

- директор

КПУ

 

Яковлєв Сейран Андрійович

Член Партії регіонів

 

ТОВ «Торговий дім «Зоря плюс»- директор

Партія регіонів

 

 

 

Депутати