Чаплинська районна рада Херсонської області

Офіційний сайт

Get Adobe Flash player
joomla

Склад постійних комісій

Постійна комісія

з питань планування, бюджету та соціальноекономічного розвитку

1. Поляков Євген Степанович                      - голова комісії

2. Паролов Віктор Васильович                     - заступник

3. Богдан Оксана Сергіївна                           - секретар

                                                   Члени комісії:

4. Артюшенко Володимир Миколайович

5.  Бондаренко Микола Дмитрович

6. Бурейко Олександр Альбертович

7. Штанько Віталій Миколайович

Постійна комісія

з питань управління спільною власністю територіальних громад району, торговельного,комунального, побутового  обслуговуваннятранспорту і зв’язку

1. Лелеко Володимир Петрович  - голова      

2. Пуценко Людмила Василівна - заступник

3. Воробйова Наталія Юріївна 

4. Остапенко Олег Павлович  

5. Сікоза Олексій Васильович

6. Сафар Олег Алімович

7. Білоущенко Наталя Василівна

Постійна комісія

мандатна,з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, законності і правопорядку, місцевого самоврядування та взаємодії із засобами масової інформації

 1. 1.Лепський Сергій Іванович              

2.  Мисник Григорій Васильович     

3. Солук Світлана Олександрівна

4. Танкевич Ніна Олексіївна     

5. Квятковський Анатолій Вікторович    

6. Лівінський Валерій Вікторович 

7. Шонія Єдуард Борисович

Постійна комісія

з питань агропромислового комплексуземельних відносин, екології та раціонального використання природних ресурсів

1. Касьяненко Олександр Павлович   - голова            

2.  Мартиновець Микола Микитович - заступник

3.Степаненко Микола Кирилович

4. Аммосов Олег Геннадійович               

5. Бондаренко Олександр Іванович

6. Прибатень Володимир Сергійович

7. Яковлєв Сейран Андрійович

Постійна комісія

з питань освіти, охорони здоров’я, культуриспорту, соціального захисту населення

1. Данченко Світлана Пилипівна       - голова комісії  

2. Горкуша Валентина Володимирівна   - заступник

3. Дощик Світлана Олександрівна        - секретар

                                          Члени комісії:

4. Штельмах Віктор Леонідович

5. Новак Ірина Миколаївна     

6. Андрієвський Олексій Іванович

7. Добровольський Олександр Федорович   

8. Кадимов Фарман Амрайович