Чаплинська районна рада Херсонської області

Офіційний сайт

Get Adobe Flash player
joomla

Склад постійних комісій районної ради УІІ скликання

Постійна комісія

з питань освіти, охорони здоров’я, культури, спорту,    соціального захисту населення

1. Козаченко Наталія Володимирівна - голова                

2. Танкевич Ніна Олексіївна - заступник голови

3. Шонія Ганна Леонідівна  - секретар   

4. Цибулько Володимир Васильович                                                  

5. Шишкевич Анатолій Леонідович                                 

6. Варава Олександр Іванович    

Постійна комісія

з питань агропромислового комплексу,земельних відносин,  екології та раціонального використання природних ресурсів

1. Брагінець Ігор Васильович  - голова       

 2. Яковлєв Сейран Андрійович  - заступник голови             

3. Лабенок Петро Іванович - секретар    

4. Мартиновець Микола Микитович                                     

5. Руденко Андрій Вікторович                                               

6. Сосна Дмитро Олександрович      

 

Постійна комісія

з питань планування, бюджету та соціально-економічного розвитку

1. Самойлов Микола Семенович - голова                            

2. Кліщевський Володимир Олександрович             

3. пастощук Володимир Дмитрович                        

4. Віжічанін Віталій Анатолійович                                 

5. Іванчак Василь Дмитрович                                                

6. Паролов Віктор Васильович                                        

7. Чухало Юрій Іванович                                    

Постійна комісія

мандатна, з питань регламенту,депутатської діяльності, етики, законності та   правопорядку,місцевого самоврядування та взаємодії із засобами масової інформації

1. Юхненко Олена Сергіївна –голова                                

2. Лепський Сергій Іванович  - заступник голови                           

3. Барабаш Андрій Васильович  - секретар                  

4. Лелеко Олег Вікторович                                   

5. Саркісов Валерій Володимирович                                                       

6. Спіжов Віталій Вікторович 
                   

Постійна комісія

з питань управління спільною власністю територіальних громад району, торговельного, комунального,побутового  обслуговування, транспорту і     зв’язку

1. Кодинський Павло Петрович  - голова                                                                

2. Райко Дмитро Юрійович  - заступник голови                 

3. Бачуріна Світлана Олександрівна – секретар                   

4. Коваленко Леонід Андрійович                                           

5. Мезенцев Євгеній Миколайович                                       

6. Поліщук Вадим Миколайович                                           

7. Козачок Олександр Олександрович