Чаплинська районна рада Херсонської області

Офіційний сайт

Get Adobe Flash player
joomla

Склад постійних комісій

Склад постійних комісій районної ради УІІ скликання

Постійна комісія

з питань освіти, охорони здоров’я, культури, спорту,    соціального захисту населення

1. Козаченко Наталія Володимирівна - голова                

2. Танкевич Ніна Олексіївна - заступник голови

3. Шонія Ганна Леонідівна  - секретар   

4. Цибулько Володимир Васильович                                                  

5. Шишкевич Анатолій Леонідович                                 

6. Варава Олександр Іванович    

Постійна комісія

з питань агропромислового комплексу,земельних відносин,  екології та раціонального використання природних ресурсів

1. Брагінець Ігор Васильович  - голова       

 2. Яковлєв Сейран Андрійович  - заступник голови             

3. Лабенок Петро Іванович - секретар    

4. Мартиновець Микола Микитович                                     

5. Руденко Андрій Вікторович                                               

6. Сосна Дмитро Олександрович      

 

Постійна комісія

з питань планування, бюджету та соціально-економічного розвитку

1. Самойлов Микола Семенович - голова                            

2. Кліщевський Володимир Олександрович             

3. пастощук Володимир Дмитрович                        

4. Віжічанін Віталій Анатолійович                                 

5. Іванчак Василь Дмитрович                                                

6. Паролов Віктор Васильович                                        

7. Чухало Юрій Іванович                                    

Постійна комісія

мандатна, з питань регламенту,депутатської діяльності, етики, законності та   правопорядку,місцевого самоврядування та взаємодії із засобами масової інформації

1. Юхненко Олена Сергіївна –голова                                

2. Лепський Сергій Іванович  - заступник голови                           

3. Барабаш Андрій Васильович  - секретар                  

4. Лелеко Олег Вікторович                                   

5. Саркісов Валерій Володимирович                                                       

6. Спіжов Віталій Вікторович 
                   

Постійна комісія

з питань управління спільною власністю територіальних громад району, торговельного, комунального,побутового  обслуговування, транспорту і     зв’язку

1. Кодинський Павло Петрович  - голова                                                                

2. Райко Дмитро Юрійович  - заступник голови                 

3. Бачуріна Світлана Олександрівна – секретар                   

4. Коваленко Леонід Андрійович                                           

5. Мезенцев Євгеній Миколайович                                       

6. Поліщук Вадим Миколайович                                           

7. Козачок Олександр Олександрович     

Склад постійних комісій

Постійна комісія

з питань планування, бюджету та соціальноекономічного розвитку

1. Поляков Євген Степанович                      - голова комісії

2. Паролов Віктор Васильович                     - заступник

3. Богдан Оксана Сергіївна                           - секретар

                                                   Члени комісії:

4. Артюшенко Володимир Миколайович

5.  Бондаренко Микола Дмитрович

6. Бурейко Олександр Альбертович

7. Штанько Віталій Миколайович

Постійна комісія

з питань управління спільною власністю територіальних громад району, торговельного,комунального, побутового  обслуговуваннятранспорту і зв’язку

1. Лелеко Володимир Петрович  - голова      

2. Пуценко Людмила Василівна - заступник

3. Воробйова Наталія Юріївна 

4. Остапенко Олег Павлович  

5. Сікоза Олексій Васильович

6. Сафар Олег Алімович

7. Білоущенко Наталя Василівна

Постійна комісія

мандатна,з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, законності і правопорядку, місцевого самоврядування та взаємодії із засобами масової інформації

 1. 1.Лепський Сергій Іванович              

2.  Мисник Григорій Васильович     

3. Солук Світлана Олександрівна

4. Танкевич Ніна Олексіївна     

5. Квятковський Анатолій Вікторович    

6. Лівінський Валерій Вікторович 

7. Шонія Єдуард Борисович

Постійна комісія

з питань агропромислового комплексуземельних відносин, екології та раціонального використання природних ресурсів

1. Касьяненко Олександр Павлович   - голова            

2.  Мартиновець Микола Микитович - заступник

3.Степаненко Микола Кирилович

4. Аммосов Олег Геннадійович               

5. Бондаренко Олександр Іванович

6. Прибатень Володимир Сергійович

7. Яковлєв Сейран Андрійович

Постійна комісія

з питань освіти, охорони здоров’я, культуриспорту, соціального захисту населення

1. Данченко Світлана Пилипівна       - голова комісії  

2. Горкуша Валентина Володимирівна   - заступник

3. Дощик Світлана Олександрівна        - секретар

                                          Члени комісії:

4. Штельмах Віктор Леонідович

5. Новак Ірина Миколаївна     

6. Андрієвський Олексій Іванович

7. Добровольський Олександр Федорович   

8. Кадимов Фарман Амрайович