Чаплинська районна рада Херсонської області

Офіційний сайт

Get Adobe Flash player
joomla

ПРОТОКОЛ № 4

ЧАПЛИНСЬКА РАЙОННА РАДА

                                        ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

      

ПРОТОКОЛ №  4

засідання постійної  комісії  районної ради з питань планування,

бюджету та соціально-економічного розвитку                   

                                                                                               29 грудня2015 року,

                                                                                               09.00, зала засідань 

                                                                                             районної ради          

   

Головуючі: Кузишина Оксана Вікторівна– заступник голови постійної комісії з питань планування, бюджету та соціально-економічного розвитку;

Присутні депутати:  

комісії з питань бюджету – 4 із 7:

Буцула О.В., Віжичанін В.А., Іванчак В.Д.,

Відсутні: Паролов В.В., Самойлов М.С.

Запрошені:   

Бериславський Володимир Миколайович – голова районної ради.

Бурейко Олександр Альбертович – заступник голови районної ради.

Кобець Віктор Олексійович – заступник начальника фінансового управління районної державної адміністрації.

Малюк Сергій Леонідович – начальник відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації.

 

Порядок  денний :

          1. Про внесення змін та доповнень до рішення XLVI сесії районної ради             VI скликання від 30 січня 2015 року № 715 «Про районний бюджет на 2015 рік».

            Доповідає: Кобець Віктор Олексійович – заступник начальника фінансового управління районної державної адміністрації.

            2. Про районний бюджет на 2016 рік.

            Доповідає: Кобець Віктор Олексійович – заступник начальника фінансового управління районної державної адміністрації.

            3. Про програму соціального, економічного та культурного розвитку Чаплинського району на 2016 рік.

            Доповідає:   Малюк Сергій Леонідович – начальник відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації;

            4. Листи, що надійшли до районної ради.

            Інформує: голова постійної комісії.

           

           1. Про внесення змін та доповнень до рішення XLVI сесії районної ради             VI скликання від 30 січня 2015 року № 715 «Про районний бюджет на 2015 рік».

СЛУХАЛИ:

Кобець В.О. Запропонував внести зміни дорішення XLVI сесії районної ради             VI скликання від 30 січня 2015 року № 715 «Про районний бюджет на 2015 рік», а саме:

1. Збільшити дохідну частину загального фонду районного бюджету у сумі 517 гривень за КЕКД 41035000 «Інші субвенції» за рахунок коштів, що надійдуть у вигляді іншої субвенції з обласного бюджету на здійснення відшкодування витрат за профогляди, обстеження, лікування та медичну реабілітацію військовослужбовців, що повертаються із зони антитерористичної операції та спрямувати їх на збільшення видаткової частини загального фонду районного бюджету.

2. Збільшити дохідну частину загального фонду районного бюджету у сумі 90700 гривень за КЕКД 41035800 «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом "гроші ходять за дитиною"» та спрямувати додаткові кошти  на збільшення видаткової частини загального фонду  районного бюджету у межах загального обсягу асигнувань по КТКВ 070303 «Дитячі будинки (в т. ч. сімейного типу, прийомні сім'ї)».

3. Збільшити дохідну частину загального фонду районного бюджету у сумі 273700 гривень за КЕКД 41033900 «Освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам» та спрямувати їх за КТКВ 070201 «Загальноосвітні школи (в т. ч. школа-дитячий садок, інтернат при школі), спеціалізовані школи, ліцеї, гімназії, колегіуми».

4. Збільшити дохідну частину загального фонду районного бюджету у сумі 333900 гривень за КЕКД 41034200 «Медична субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам» та спрямувати їх у сумі 284100 гривень за КТКВ 080101 «Лікарні» та у сумі 49800 гривень за КТКВ 080800 «Центри первинної медичної (медико-санітарної) допомоги».

5. Збільшити дохідну частину загального фонду районного бюджету у сумі 32487 гривень за КЕКД 41031000 «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу». Внести відповідні зміни у видаткову частину районного бюджету.

6. Зменшити дохідну частину загального фонду районного бюджету у сумі 1237514 гривень за КЕКД 41030800 «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот». Внести відповідні зміни у видаткову частину районного бюджету.

7. Зменшити дохідну частину загального фонду районного бюджету у сумі 3234887 гривень за КЕКД 41030600 «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям». Внести відповідні зміни у видаткову частину районного бюджету.

ВИРІШИЛИ: погодити проект рішення «Про внесення змін та доповнень до рішення XLVI сесії районної ради VI скликання від 30 січня 2015 року № 715 «Про районний бюджет на 2015 рік», внести його на розгляд ІІІ сесії районної ради VІI скликання та ухвалити висновки і рекомендації постійної комісії.

Голосували: «ЗА» - одноголосно.

           

            2. Про районний бюджет на 2016 рік.

СЛУХАЛИ:

Кобець В.О. Проінформував, що загальний обсяг доходів районного бюджету на   2016 рік встановлений у сумі 180380860 гривень, та запропонував затвердити загальний обсяг видатків районного бюджету у сумі 180360860 гривень грн. Озвучив видатки на 2016 рік в розрізі галузей та окремих бюджетних установ, організацій та бюджетних програм.

Бериславський В.М. Запропонував створити робочу групу з вивчення питань формування штатних розписів та кошторисів бюджетних установ у складі: голови районної ради, голів постійних комісій районної ради з питань планування, бюджету та соціально-економічного розвитку; освіти, охорони здоров’я, культури, спорту,соціального захисту населення; управління спільною власністю територіальних громад району, торгівельного, комунального, побутового обслуговування, транспорту і зв’язку; мандатної, з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, законності і правопорядку, місцевого самоврядування та взаємодії із засобами масової інформації; депутатів районної ради, заступника начальника фінансового управління районної державної адміністрації.  

ВИРІШИЛИ:

            1. Створити робочу групу з вивчення питань формування штатних розписів та кошторисів бюджетних установ у складі: Бериславський В.М., Спіжов В.В., Карпова О.Ф., Богдан О.С., Бурда В.С., Іванчак В.Д., Кодинський П.П., Кобець В.О., Штельмах В.Л., Юхненко О.С.

2. Робочій групі згідно з графіком опрацювати спільно з бюджетними організаціями, установами та закладами  їх кошториси та штатні розписи на 2016 рік і надати їх на розгляд постійних комісій районної ради з питань планування, бюджету та соціально-економічного розвитку; освіти, охорони здоров’я, культури, спорту,соціального захисту населення.     

            3. Ухвалити висновки і рекомендації постійної комісії.

Голосували: «ЗА» - одноголосно.

            3. Про програму соціального, економічного та культурного розвитку Чаплинського району на 2016 рік.

СЛУХАЛИ:

Малюк С.Л. Зауважив, що в цьому році створено відступ у підготовці проекту Програми з метою отримання конструктивних пропозицій від територіальних громад району. Листом через районну газету  до населення району доведена інформація, що розпочато роботу над проектом Програми соціального, економічного та культурного розвитку Чаплинського району на 2016 рік, в якому запропоновано надавати особисті пропозиції на електронну адресу. На жаль, населення району залишилось осторонь. До того ж, ознайомив присутніх з самою Програмою. Зазначив, що Програму на    2016 рік доповнено новим розділом щодо обороноздатності району.

ВИРІШИЛИ: погодити проект рішення«Про програму соціального, економічного та культурного розвитку Чаплинського району на 2016 рік», внести його на розгляд чергової сесії районної ради та ухвалити висновки і рекомендації постійної комісії.

Голосували: «ЗА» - одноголосно.

           

            4. Листи, що надійшли до районної ради.

СЛУХАЛИ:

Кузишина О.В. Ознайомила присутніх з листом ТОВ «Каховське АТП – 16506» від 18 грудня 2015 року № 22 щодо внесення до статті видатків на відшкодування збитків від перевезення пільгових категорій населення в Чаплинському районі.

ВИСТУПИЛИ:

Кобець В.О. Проектом державного бюджету в цьому році передбачалась субвенція на перевезення пільгових категорій населення. У 2016 році компенсація на пільгове перевезення буде проводитись за бажанням та можливістю місцевих бюджетів. На даний час у районному бюджеті ці видатки не передбачено.

Бериславський В.М. Попередньо було запрошено керівника ТОВ «Каховське АТП – 16506» Литвиненка В.Ф. Було проведено розмову з цього приводу. Домовленість є така, що у січні 2016 року перевезення буде здійснюватись у борг, а за цей час ми повинні прийняти рішення яким чином вирішити це питання.

Бурейко О.А. Запропонував запросити начальника управління соціального захисту населення районної державної адміністрації стосовно надання пропозицій з цього питання.

Бериславський В.М. Запропонував співфінансування з місцевих бюджетів сільських рад.

ВИРІШИЛИ: звернутись з листом дорайонної державної адміністрації стосовно опрацювання даного питання. Пропозиції надати до районної ради.

СЛУХАЛИ:

Кузишину О.В. Ознайомила присутніх з листом управління Служби безпеки України в Херсонській області від 14 грудня 2015 року № 71/27/441-480 щодо виділення коштів з районного бюджету для удосконалення інформаційно-аналітичного та матеріально-технічного забезпечення оперативно-службової діяльності Чаплинського МРВ.

ВИСТУПИЛИ:

Кобець В.О. Зазначив, що установи, які виконують функції держави, фінансуються з державного бюджету. Фінансування з районного бюджету може здійснюватись тільки через районні програми за рахунок додаткових коштів. Запропонував розглянути дане питання за результатами виконання районного бюджету за І півріччя 2016 року.

Бурейко О.А. По-перше, на даний час кошти відсутні. По-друге, проект програми розробляє районна державна адміністрація, де повинні бути передбачені джерела фінансування та видатки постатейно. Після цього можна повернутись до розгляду даного питання.

Бериславський В.М. Забезпечувати оперативно-службову діяльність зазначених установ – це функція держави. Пропоную підтримати пропозицію стосовно розгляду питання за результатами виконання районного бюджету за І півріччя 2016 року.  

СЛУХАЛИ:

Кузишину О.В. Ознайомила присутніх з листами Першокостянтинівської ЗОШ          І-ІІІ ступенів та Кучерявоволодимирівської ЗОШ І-ІІІ ступенів від 21 грудня           2015 року № 59 щодо виділення коштів на придбання нових опалювальних котлів.

ВИСТУПИЛИ:

Бурейко О.А. Зауважив, чому за допомогою звертається директор школи, а не фінансово-господарська група чи відділ освіти. По-друге, якщо котел вийшов з ладу, то логічно було б надати дефектний акт, і по-третє, як вже зазначалось, оперативно виділити кошти можливості немає через закінчення бюджетного року. В будь-якому випадку питання заміни котла буде вирішуватись перед новим учбовим роком, або перед новим опалювальним сезоном. Пропоную повернутись до розгляду питання за виконанням районного бюджету за І півріччя 2016 року.

СЛУХАЛИ:

Кузишину О.В. Ознайомила присутніх з листом Комітету у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю

від 15 грудня 2015 року № 04-35/13-1095 щодо фінансування статутної діяльності ветеранської громадської організації. Зазначила, що до листа додається звернення Чаплинської районної організації Організації ветеранів України до Президента України.

ВИСТУПИЛИ:

Бериславський В.М. Зазначив, що кошти для Чаплинської районної організації Організації ветеранів України виділяються щороку у сумі 20,0 тис. грн, приміщенням та майном районна ветеранська громадська організація забезпечена. Звернення ж стосується інших питань, що не відносяться до повноважень районної ради.

СЛУХАЛИ:

Кузишина О.В. Ознайомила присутніх з листом Херсонського обласного Фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі від 09 грудня 2015 року    № 1061 щодо фінансування програми «Власний дім» у 2016 році.

ВИСТУПИЛИ:

Кобець В.О. Проінформував, що у 2016 році Програму профінансовано на 20,0 тис. грн, це на 10,0 тис. грн більше, ніж у поточному році.

Бурейко О.А. Необхідно доручити районній державній адміністрації розробити проект Програми на 2016 рік.

Бериславський В.М. Зазначив, що із урахуванням спецфонду, районний бюджет дає достатньо коштів. У випадку повернення до фінансування державної програми газифікації населених пунктів, питання збільшення фінансування видатків програми «Власний дім» буде переглянуто.     

Заступник голови постійної комісії                                                               О.В.Кузишина