Чаплинська районна рада Херсонської області

Офіційний сайт

Get Adobe Flash player
joomla

Про проведення громадського обговорення щодо присвоєння імені С.О. Прокопчука Чаплинській районні лі

Оприлюднення інформаційного повідомлення про проведення громадського обговорення щодо присвоєння імені С.О. Прокопчука Чаплинській районні лікарні

1. Найменування організатора громадського обговорення - адміністрація Чаплинської районної лікарні

 

2.Найменування юридичної особи, якій пропонується присвоїти ім’я фізичної особи: Чаплинська районна лікарня.

3. Ім’я фізичної особи, що пропонується присвоїти юридичній особі: пропонується присвоїти Чаплинській районній лікарні ім’я Сергія Олександровича Прокопчука.

 

4. Обґрунтування пропозиції:.

       Прокопчук Сергій Олександрович, народився 10 липня 1969 р. в селі Горностаївка Новотроїцького району Херсонської області в родині селян. Після закінчення школи в 1986 р. вступив на навчання до Донецького Державного медичного інституту ім.. М.Горького на спеціальність  «лікувальна справа». В період з 1994 по 1997 рік проходив інтернатуру в м. Херсоні за фахом  загальна хірургія на базі відділення невідкладної хірургії ХБК.  3 липня 1997 року прийнятий на посаду лікаря хірурга, хірургічного відділення Чаплинської районної лікарні. Мав першу кваліфікаційну категорію з хірургії. З 2010 року призначений на посаду головного лікаря  Чаплинської районної лікарні.

         Працюючи в лікарні постійно підвищував кваліфікаційний рівень. За роки своєї роботи на керівній посаді,  вніс значний вклад у розвиток лікарні. Встановлення сонячних батарей для освітлення в нічний час лікарняного містечка, та аварійного електропостачання полового будинку, дитячого реанімаційного  та оперативного блоку хірургічного відділення,  що є надбанням нашої лікарні – єдиної не тільки по області, але й в Україні. Постійні ремонти приміщень, встановлення в районній лікарні фільтрів очистки питної води ( доречі такий фільтр функціонує лише в Чаплинській рай лікарні) - виконання одного чинників здоров’я нації. Утримання автопарку в належному стані -  дообладнання  санітарного транспорту газовими установками, що стало безперебійного надання медичної допомоги в період проведення тендерних процедур та відсутності коштів на паливо-мастильні матеріали. Все це можна назвати подвигом при такому мізерному фінансуванні лікарень та ФАПів.  Прокопчук С.О. виконував великий обсяг роботи, як головний лікар Чаплинської районної лікарні, користувався заслуженим авторитетом та повагою серед керівників медичних закладів охорони здоров’я України. Саме завдяки його зусиллям було збережено  лікарню.

         Трудовий колектив лікарні націлений на постійне вдосконалення форм та методів надання медичної допомоги та здобутків Сергія Олександровича.

                  

4. Суб’єкти, що внесли пропозицію щодо присвоєння юридичній особі імені фізичної особи: трудовий колектив Чаплинської районної лікарні (протокол №27 від 29.12.2014 року загальних зборів трудового колективу Чаплинської РЛ), Адміністрація Чаплинської районної лікарні.

5. Форма громадського обговорення: засідання круглого столу в рамках наради працівників лікарні. Дата громадського обговорення : 16 вересня 2015 року при урочистості відкритті  меморіальної дошки

6. Місце проведення : Чаплинська районна лікарня, поліклінічне відділення, актовий зал 3-й поверх)

7. Поштова адреса та (або) адреса електронної пошти, номер телефону, строк і форму для подання пропозицій (зауважень):Усі пропозиції/зауваження подаються в письмовій формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, або найменування та місцезнаходження юридичної особи, яка їх подає, Чаплинській районній лікарні протягом 30 днів з дати опублікування відповідного інформаційного повідомлення за адресою: Херсонська область, смт Чаплинка,вул.. Космонавтів,21, тел.. (05538) 2-21-03, E-mail: chapl_crb@ukr.net.  

Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.

8. Адреса електронної пошти, номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення:

Лікарня, смт Чаплинка, вул.. Космонавтів,21. тел.. (05538) 2-21-03, E-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript   

9.Прізвище та ім’я особи, визначеної відповідальною за проведення громадського обговорення: Мята Володимир Володимирович - юрисконсульт Чаплинської районної лікарні

10. Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення: Узагальнення висловлених в ході проведення громадського обговорення зауважень та пропозицій здійснюється організатором протягом 14 днів після закінчення строку подання пропозицій. Після отримання висловлених пропозицій та проведеного аналізу відбудеться оприлюднення результатів громадського обговорення на сайті Чаплинської районної державної адміністрації, відповідно до пункту 9 Постанови КМУ від 24.10.2012 № 989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій».

 

Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у обговоренні питання щодо присвоєння Чаплинській районні лікарні імені Сергія Олександровича Прокопчука.

 

Адміністрація Чаплинської районної лікарні.